Кольоровими сторінками Самуїла Маршака

Сьогодні 24 листопада на знайомство з Чугуївською бібліотекою для дітей завітали учні 2-Б класу гімназії №5 (класний керівник Тарасова Т.А).

На нашій зустрічі бібліотекар Рускіх О.О запропонувала дітлахам познайомитися з творчістю письменника ювіляра Самуїла Маршака. В ігровій формі згадали всі відомі твори поета. Діти читали різнокольорові сторінки, «оживляли» вірші, грали в м’яч, малювали та багато іншого. Після інтелектуальних завдань всі відпочили на зупинці «Танцювальна пауза» під веселу дитячу пісню на вірші С. Я. Маршака «Йшли куди попало»

.Велике пожвавлення викликала пропозиція приміряти костюм розсіяного з вулиці Бассейної. Конкурсна програма вийшла дуже яскрава та весела.