Скарбниця талантів Чугуєва

/Files/images/drujba/skarbnitsya_talantv_chuguva/DSC_1662.JPG

В бібліотеці–філії мікрорайону «Дружба» Чугуївської ЦБС 8 серпня відбулися дві надзвичайно цікаві події: зустріч з депутатом Харківської обласної ради Донським Олександром Михайловичем та відкриття виставки творчих робіт користувачів бібліотеки «Скарбниця талантів Чугуєва», приуроченої до ювілею міста. Рукоділля – це праця серця, душі, невичерпної фантазії і звісно вправних рук. Майстрині творять красу, вкладаючи в них свою любов і талант, намагаючись запалити бажанням до творення усіх оточуючих.

Демонструвалися чудові роботи з бісеру, різноманітні вишивки, ляльки зроблені власноруч та ще дуже багато всіляких виробів. Роботи вражають своєю красою і неповторністю, коли дивишся на усі ці шедеври, ніби потрапляєш в неповторний світ гармонії. А за усім цим - величезна праця, зусилля талант та фантазія. Мозаїчна гама відтінків, гармонійне поєднання образів, оформлення робіт викликає справжнє захоплення. Квіти ніби оживають, метелики витають у повітрі і всіх огортає атмосфера добра, спокою, краси…

/Files/images/drujba/skarbnitsya_talantv_chuguva/DSC_1677.JPG

Як добре, що майстрині побажали поділитися своєю радістю, своїми досягненнями, своїм досвідом з мешканцями мікрорайону.

Виставка була проведена при активній підтримці заступника міського голови Макаренко Людмили Петрівни та допомозі депутата Харківської обласної ради Донського Олександра Михайловича.

Дуже тепло, невимушено спілкувався з присутніми на зустрічі депутат обласної ради Олександр Михайлович Донський і розповідав мешканцям мікрорайону про своє дитинство, про родину, про мрію, яка здійснилася і про те, що дуже любить читати. Тому ніколи не приходить до бібліотеки без подарунку. І на цей раз бібліотека отримала від депутата Олександра Донського сертифікат на отримання нових книг.

По завершенні урочистої частини заходу, гості мали змогу більш детально роздивитися вироби, поспілкуватися з майстринями ручної роботи, насолодитися роботами та задати питання. А ще, вони ділились враженнями від експонованих робіт.

Виставка продемонструвала багатогранність талантів читачів, створила позитивну атмосферу як для працівників так і для відвідувачів бібліотеки. Виставка святкова, чаруюча, відразу знайшла теплий відгук.

Переглянути і оцінити роботи наших талановитих чугуївців ви зможете до Дня Незалежності України, 24 серпня.

/Files/images/drujba/skarbnitsya_talantv_chuguva/DSC_1680.JPG