Природа захисту благає!

"Людству необхідно якомога швидше вирішитидилему: або воно зробить так, що в біосферібуде менше забруднюючих речовин, абобіосфера розвиватиметься таким чином,що в ній стане менше людей" Дж.Баттон
Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини - невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України.
З цією метою Україна здійснює на своїй території екологічну політику, спрямовану на збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров'я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів.Уже тривалий час людство живе в умовах екологічної кризи, появу якої обумовив, головним чином, прогрес суспільства тотального споживання. Жорстоке вбивство тварин, знищення лісів, колосальні викиди шкідливих речовин у воду, повітря, землю, руйнування глобальної екосистеми планети - найяскравіші прояви такого "прогресу".Вирішення екопроблем варто почати з себе,змінивши свою свідомість і взявши відповідальність за стан біосфери,якій ми зобов'язані своїм життям. Це наша планета.Пропонуємо Вашій увазі книжкову виставку :
  • загальні проблеми екологічної безпеки;
  • економічна та екологічна безпека підприємства як умова сталого розвитку суспільства;
  • проблеми безпеки життєдіяльності людини;
  • збереження і раціональне використання водних ресурсів;
  • охорона атмосферного повітря;
  • захист земель;
  • ресурсозбереження і енергоефективність.
  • Ласкаво просимо завітати добібліотеки!

Сегодня Украина отмечает Международный День Земли!Возможно, благодаря празднику многие задумаются над своими действиями и поступками, которые тем или иным образом направлены на медленное уничтожение нашей удивительной планеты. Ведь сколько всего прекрасного дает нам Земля! Леса, моря, животные, птицы и многие другие дары... И нам нужно это все поддерживать и сохранить для будущих поколений!

В нашей библиотеке мы оформили книжную выставку, на которой знакомим детей с научно-популярной и художественной литературой о природе, экологии, животных, растениях, насекомых и о морских обитателях

Коментарi