Бібліотека під відкритим небом

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек працівники бібліотеки для для юнацтва Чугуївської ЦБС створили спеціальний майданчик для читання, відпочинку і спілкування , представляючи книжкові новинки, періодичні видання, знайомили з правилами користування бібліотекою та залучали нових читачів. Привертали увагу мешканців мікрорайону "Авіатор" до книг і бібліотеки , та поширювали серед юного покоління позитивну думку про читання!

«Вулична акція до Всеукраїнського дня бібліотек»

Біля центральної бібліотеки Чугуївської централізованої бібліотечної системи відбулася вулична акція з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. У рамках заходу на вулиці Старонікольській розташувалася виставка книжкових новинок, які останнім часом поповнили бібліотечний фонд. Відвідувачі виставки могли переглянути твори популярних вітчизняних та зарубіжних сучасних авторів, які є лауреатами престижних літературних премій.
Перехожим також запропонували долучитися до буккросингу — всесвітнього руху обміну книжками.
Всі бажаючі могли взяти цікаві їм книги, з тим щоб повернути після читання у будь-якому осередку буккросингу, як в Україні так і за її межами. Слід зазначити, що поличка буккросингу в подальшому розташовуватиметься у будівлі центральної бібліотеки.
Окрасою акції став старовинний каштан біля центральної бібліотеки, що перетворився на живу інсталяцію.

30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек !

Бібліотека для юнацтва Чугуївської ЦБС вітає всіх зі святом!

Екскурсія для школярів «Знайомство з Чугуєвом»

Фахівці методичного відділу Чугуївської централізованої бібліотечної системи провели екскурсію містом для школярів 4 класу Клугино-Башкирівської ЗОШ. Під час прогулянки учні дізналися цікаві факти з історії Чугуєва, особливості життя його перших мешканців, довідалися як виникли вулиці та площі, відбувалася забудова. Також учні оглянули пам’ятки архітектури початку ХІХ сторіччя, що збереглися в ансамблі площі Соборної, познайомилися з характерними рисами класичного стилю.
Завершилася екскурсія біля Меморіального музею І. Ю. Рєпіна.
Бібліотека запрошує всіх охочих відвідувати екскурсії та тематичні заходи інформаційно-краєзнавчого відділу, дізнаватися більше про свій рідний край.

Путешествуй с библиотекой

Лекція для слухачів Університету третього віку
Вже традиційно напередодні Дня людини похилого віку фахівці Центральної бібліотеки відвідали Територіальний центр обслуговування (надання соціальних послуг) м. Чугуєва. У рамках заходу для слухачів Університету третього віку відбулася лекція «Прогулянка історичним центром міста Чугуєва».
З вітальним словом до присутніх звернулася директор Терцентру Тетяна Віталіївна Сємілєтова, яка відзначила успіхи роботи Університету та його учасників, а також підкреслила давню співпрацю установи з Чугуївської централізованою бібліотечною системою.
У ході лекції присутні познайомилися зі сторінками історії нашого міста, міськими легендами, особливостями існування Українського військового поселення, центром якого, на початку ХІХ ст., виступав Чугуїв. Підопічні Терцентру дізналися також про особливості будівництва пам’яток архітектури, що збереглися у місті та життя їх господарів.
Окрім того, присутні переглянули низку фільмів, присвячених подорожам, унікальним та незвичайним місцям нашої планети.

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень
Саме з цією метою29 вересня в бібліотеці-філії м-на "Дружба" було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою "Книго, друже найкращій у світі, до твоїх сторінок тягнемось ми".
Екскурсію провела бібліотекар, яка ознайомила відвідувачів з книжковим фондом бібліотеки, провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками. Також бібліотекар познайомила всіх з правилами користування книгою та бібліотекою,роботою "Інтернет-центру",проінформувала про нові надходження літератури.

В бібліотеці-філії м-на "Дружба" діє фотовиставка "Патріотизм у об'єктиві".

/Files/images/031017/IMG_7629.JPG/Files/images/031017/IMG_7623.JPG

Коментарi