Підписатися на RSS

Борис Чичибабін: обов'язок жити!

/Files/images/tsbibl/chichibabin/DSC_1423.JPG

вечір пам’яті з нагоди 95-річчя з дня народження поета-шестидесятника, лауреата Державної премії СРСР, нашого видатного земляка Бориса Чичибабіна «Обов’язок жити».

/Files/images/tsbibl/chichibabin/DSC_1398.JPG

Почесними гостями заходу виступили заступник міського голови Тетяна Вінник, дружина поета Лілія Карась-Чичибабіна, засновник літературного музею імені Б. Чиччибабіна у ЗОШ №1 Тетяна Фурсова, член Спілки письменників України Олена Чернишова.

/Files/images/tsbibl/chichibabin/DSC_1432.JPG

Під час зустрічі присутні побачили унікальні відеозаписи на яких поет читає власні вірші, послухали спогади сучасників про Бориса Олексійовича, відчули особливу чичибабінську енергетику. Учні ЗОШ №1 підготували виступ присвячений взаємовідносинам поета та його музи — Лілії Семенівни Карась-Чичибабіної. Вихованці ЗОШ №7 читали неймовірно зворушливі вірші Бориса Чичибабіна, присвячені природі та тваринам.

Проте напевно гостям найбільш запам’ятається виступ людини, яка довгі роки виступала опорою та підтримкою Бориса Чичибабіна — Лілії Карась-Чичибабіної. Лілія Семенівна висловила слова вдячності чугуївцям, які зберігають пам’ять про Бориса Олексійовича, а також подарувала тритомну збірку творів поета та спогадів про нього.

/Files/images/tsbibl/chichibabin/DSC_1396.JPG

…Никому души не сдам.

Школа. Молодость. Чугуев.

Десять тысяч поцелуев

Милым репинским местам…

Зимова круговерть

12 січня, напередодні Старого Нового року, в Чугуївській бібліотеці для дітей відбулося свято під назвою «Зимова круговерть», його провела завідуюча Клугіно-Башкирівської бібліотеки Єрмолаєва Н.В.

До нас завітали маленькі читачі разом з батьками. У перші новорічні дні дітям нудьгувати не довелося. Для них бібліотекарі провели не звичайне свято, а костюмований ранок. В новий рік до дітей приходить завжди Дід мороз і Снігурка ,а до нас прийшли його найкращі помічники – пані Метелиця, сніговик Олаф і танцюючий пінгвінчік Мамбл . Разом з дітлахами вони грали, жартували і танцювали. Сніговику діти допомагали шукати його речі, грали в сніжки та в гру «Новорічні мішечки». З пані Метелицею розгадували загадки, розповідали віршики та співали пісні. А пінгвінчік Мамбл навчив малечу знаменитого танцю пінгвінів. На завершення свята діти отримали солодощі та подивилися мультфільми. А пані Метелиця побажала малечі успіхів, щастя та побільше усміхатися в новому році.

/Files/images/DSCN1529.JPG

/Files/images/dbbl/zimova_krugovert/DSCN1560.JPG